Postna dobrodelna akcija Župnijske Karitas (2013)

V prejšnji številki župnijskih oznanil ste lahko prebrali zahvalo Župnijske karitas za adventno akcijo zbiranja živil, ki so jih razdelili med tiste, ki so bili v potrebi.
Recesija, brezposelnost in drugi razlogi, ki pripeljejo ljudi na rob preživetja ne pojenjajo. Zato bomo tudi v tem postnem času nadaljevali z zbiranjem živil, za tiste, ki to najbolj potrebujejo. Tako kot v adventu, bo tudi v postnem času pod korom škatla, v katero boste lahko dali svoje darove za Župnijsko karitas. Že v naprej se vsem, ki boste na ta način pomagali potrebnim, iz srca zahvaljujemo.

Če pa je kdo med vami pripravljen pomagati tudi v denarju (predvsem za plačilo položnic za elektriko, vodo ...) pa lahko svoja sredstva nakažete na župnijski račun 24201-9004588741, s pripisom: ZA KARITAS.