Župnijski rožni venec

Februar:

V mesecu januarju bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovniške in redovniške poklice« (splošni namen) ter »za vse bolne in ostarele v naši župniji« (posebni namen). Vsi molivci župnijskega rožnega venca ste lepo vabljeni na prvo soboto v novembru – 5.2. k sv. maši in po njej v cerkvi na kratko srečanje.

Januar:

Kdor želi sporočiti molitveni namen, po katerem bi se molilo rožni venec, naj to stori v župnišču.

V tem mesecu bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovniške in redovniške poklice« (splošni namen) ter »za zdravje našega ključarja Marka Peršina in g. Jurkoviča ter za vse bolne v naši župniji« (posebni namen). Vsi molivci župnijskega rožnega venca ste lepo vabljeni na prvo soboto v novembru – 8.1. k sv. maši in po njej v cerkvi na  srečanje.

December:

V mesecu novembru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovniške in redovniške poklice« (splošni namen) ter »za zdravje članice našega ŽPS« (posebni namen). Vsi molivci župnijskega rožnega venca ste lepo vabljeni na prvo soboto v novembru – 4.12. k sv. maši in po njej v cerkvi na  srečanje.