Župnijski rožni venec

November

Vse molivce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v novembru, 4. 11.
V novembru oktobru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za zdravje« (poseben namen).
Če bi kdo od vas, dragi župljani, želel sporočiti molitveni namen, po katerem bi v živem rožnem vencu še posebej molili, naj to stori v župnišču.

December

Vse molilce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v decembru, 2. 12.
V mesecu decembru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter prva roža »za duhovne poklice« ter druga roža »za slovenskega duhovnika, ki je bolan« (posebni namen).

Več o ŽRV si preberi tukaj!