Župnijski rožni venec

Oktober

Vse molivce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v oktobru, 10. 10.
V mesecu oktobru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za odvrnitev kuge virusa« (poseben namen).
Če bi kdo od vas, dragi župljani, želel sporočiti molitveni namen, po katerem bi v živem rožnem vencu še posebej molili, naj to stori v župnišču.

November

V mesecu novembru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za odvrnitev kuge virusa« (poseben namen).