Župnijski rožni venec

Maj

Vse molivce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v maju, 5. 5.
V mesecu maju bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za osebo, ki je zbolela za tumorjem« (posebni namen).
Če bi kdo od vas, dragi župljani, želel sporočiti molitveni namen, po katerem bi v živem rožnem vencu še posebej molili, naj to stori v župnišču.

Junij

Vse molivce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v juniju, 2. 6. Po sveti maši bo kratko srečanje.
V mesecu juniju bomo v župnijskem rožnem vencu molili za nove duhovne poklice (splošni namen) in za zdravje v družini (posebni namen).

Več o ŽRV si preberi tukaj!