Župnijski rožni venec

Oktober

V mesecu oktobru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter za "zdravje našega ključarja Markota" (posebni namen). Če bi kdo od vas, dragi župljani, želel sporočiti molitveni namen, po katerem bi v živem rožnem vencu še posebej molili, naj to stori v župnišču.

September

V tem mesecu bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za otroke in mladino ob novem šolskem letu« (posebni namen).

Avgust

V mesecu avgustu bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za prenehanje kuge koronavirusa« (posebni namen).

Julij

V mesecu juliju bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za spreobrnjenje in pomnožitev pravičnosti in ljubezni v slovenskem narodu« (posebni namen).