Župnijski rožni venec

September

Vse molivce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v septembru, 5. 9.
V mesecu septembru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za strpnost, mir in sožitje vseh prebivalcev naše domovine« (poseben namen).
Če bi kdo od vas, dragi župljani, želel sporočiti molitveni namen, po katerem bi v živem rožnem vencu še posebej molili, naj to stori v župnišču.

Oktober

Vse molivce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v oktobru, 10. 10.
V mesecu oktobru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za odvrnitev kuge virusa« (poseben namen).