Župnijski rožni venec

Februar

Vse molivce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v februarju, 3. 2.
V mesecu januarju bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za zdravje« po namenu članice ŽRV   (posebni namen).
Če bi kdo od vas, dragi župljani, želel sporočiti molitveni namen, po katerem bi v živem rožnem vencu še posebej molili, naj to stori v župnišču.

Marec

Vse molivce, ki ste vključeni v župnijski rožni venec vabim, da se udeležite svete maše na prvo soboto v marcu, 3. 3.
V mesecu marcu bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovne poklice« (splošni namen) ter »za birmance in njihove družina« (posebni namen).

Več o ŽRV si preberi tukaj!