21. 9. 2024: PRAZNIK CELODNEVNEGA ČEŠČENJA V NAŠI ŽUPNIJI

V soboto, 21. 9. 2024, bo v naši župniji praznik celodnevnega češčenja Svetega Rešnjega Telesa in Krvi. Najsvetejše bomo izpostavili v češčenje po jutranji sv. maši ob 7h. Izpostavljeno bo do 12. ure. Popoldne pa bomo nadaljevali s češčenjem ob 14. uri. Ob 18. uri bo sklep češčenja z litanijami Srca Jezusovega in s sv. mašo. Ves dan bodo molitvene ure po naslednjem razporedu:
7h: Ul. aktivistov, Bevkova, Čargova, Presetnikova;
8h: Godeževa, Gorjančeva, Grintovška, Robičeva;
9h: Hubadova, Kadilnikova, Kalingerjeva, Popovičeva, Ogrinčeva;
10h: Funtkova, Slovenčeva, Šarhova, Palmejeva, N. Ovčakove;
11h: Reboljeva, Tolstojeva, Rodičeva, Dunajska c., M. Lenardičeve;
14h: Kočenska, Komanova, Kumrovška, M. Kovačeve;
15h: Trebinjska, Stoženska, Stožice (Mala vas), Pavlovčeva; 16h: molitvena ura za člane ŽPS;
17h: Omahnova, Padlih borcev, Maroltova, Puhova, Vojkova, Pohor. bat. in ostale;
18h: Sklep češčenja. Vodi: g. Milan Knep.

Lepo vabimo, da si »utrgate« čas in prihajate čez dan k molitvenim uram, zvečer pa k sklepu češčenja. Letos je naša domovina spet doživela poplave, točo in neurja. Naj bo naša molitev hvaležna zahvala za vse, kar prejemamo in imamo ter prošnja Gospodu za Božje varstvo nad našim narodom in našo župnijo.  K sklepni sv. maši še posebej vabimo vse ministrante, pa tudi oba pevska zbora.