Župnijski rožni venec

NOVEMBER 2022: V novembru bomo župnijski rožni venec molili »za nove duhovniške in redovniške poklice« (splošni namen) ter »za zdravje našega farana in faranke« (posebni namen). Vsi molivci župnijskega rožnega venca ste lepo vabljeni na prvo soboto v novembru – 5.11. k sv. maši in po njej v cerkvi na kratko srečanje. Veseli bomo vaših novih molitvenih predlogov za rožni venec.

OKTOBER 2022:  V oktobru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovniške in redovniške poklice« (splošni namen) ter »da bi vnukinja shodila« (posebni namen). Vsi molivci župnijskega rožnega venca lepo vabljeni k sv. maši na prvo soboto v oktobru – 1.10. Veseli bomo vaših novih molitvenih predlogov za rožni venec.

SEPTEMBER 2022: V mesecu septembru bomo v župnijskem rožnem vencu molili »za nove duhovniške in redovniške poklice« (splošni namen) ter »za starše in učitelje,

da bi prav vzgajali otroke in mladino« (posebni namen).