BINKOŠTI-ŽUPNIJSKO ŽEGNANJE

ŽUPNIJSKO ŽEGNANJE praznujemo na praznik BINKOŠTI v nedeljo, 19. 5. 2024. Ofer bo namenjen za kritje stroškov sanacije spodnjih pastoralnih prostorov. Pri sv. maši ob 10.30 bo med nami naš prvi župnik in oče naše župnije ter častni kanonik mag. Tomaž NAGODE. Lepo je in Bogu hvala, da se bomo lahko srečali z njim. Po svetih mašah ste vabljeni na dvorišče, kjer bodo pripravljene razne dobrote in dobra kapljica. Prosimo vse gospodinje »dobre volje«, da nam prinesete sendviče in pecivo. Na binkoštni ponedeljek bomo imeli dan bolnikov. Navada je, da bolne in ostarele po končanem bogoslužju pogostimo. Prosimo, da prisluhnete naši prošnji in prinesete toliko »dobrin«, da bo zadostovalo za nedeljsko praznovanje in za pogostitev ostarelih v ponedeljek. Hrano bomo sprejemali v soboto, 18. 5. 2024, od 17h dalje in v nedeljo pred deveto ali pol enajsto sv. mašo.