EVROPSKO SREČANJE MLADIH (2)

• Med 28. 12. in 1. 1. bo v Ljubljani potekalo Evropsko srečanje mladih. Tudi naša župnija bo sodelovala kot župnija gostiteljica. Na jutranji program, ki bo potekal v posamezni župniji, ste lepo povabljeni tudi domačini. Udeleženci se bodo zbrali k jutranji molitvi, ki ji bodo sledile pogovorne skupine in delavnice.
    Iščemo čim več ljudi, ki bi prevzeli vlogo gostitelja mladih romarjev, ki bodo prišli na srečanje. Ne potrebujete veliko: mladi morajo le nekam pogrniti svojo spalko, pozajtrkovati in z vami pojesti novoletno kosilo. S tem dobite novo priložnost za srečanje in pogovor z mladimi iz vse Evrope. Več informacij najdete na spletu taizeljubljana.si in v zloženkah, kjer najdete obrazec. Vse, ki lahko sprejmete mlade romarje, prosimo, da izpolnjen obrazec oddate v škatlo pod korom ali to sporočite na stozice.esm@gmail.com.